Zatrzymany tuż po włamaniu

Mundurowi z Głubczyc zatrzymali mężczyznę, który odpowie za szereg włamań. 33-latek, w ręce funkcjonariuszy wpadł tuż po tym, jak włamał się do jednego ze sklepów

0

Mundurowi z Głubczyc zatrzymali mężczyznę, który odpowie za szereg włamań. 33-latek, w ręce funkcjonariuszy wpadł tuż po tym, jak włamał się do jednego ze sklepów


Mężczyzna ukradł blisko 1 200 złotych. Mieszkaniec Głubczyc usłyszał łącznie 6 zarzutów. Sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące. Za kradzież z włamaniem może grozić nawet do 10 lat więzienia.

19 lipca, dyżurny policji w Głubczycach otrzymał informację o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie miasta. O całym zdarzeniu Policję powiadomił świadek, który zobaczył uciekającego mężczyznę. Natychmiast na miejscu pojawili się policjanci. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wybił szybę, a następnie ze sklepowej kasy zabrał gotówkę. Łupem mężczyzny padło 1 200 złotych.

Funkcjonariusze na miejscu włamania zabezpieczyli ślady i ustalili rysopis podejrzanego mężczyzny. Równolegle inna grupa policjantów rozpoczęła poszukiwania mężczyzny. Już po kilku godzinach funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego o to przestępstwo. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Głubczyc.

Śledczy ustalili, że to nie jedyne przestępstwo, którego dopuścił się zatrzymany. Mężczyzna podejrzany jest również o włamania do pomieszczeń gospodarczych. Na podstawie zebranych informacji, podejrzanemu przedstawiono 6 zarzutów kradzieży z włamaniem.

Sąd aresztował go tymczasowo na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi teraz do 10 lat więzienia.

Źródło: www.glubczyce.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.