W okresie od 29 czerwca do 3 lipca 2016 r. na Sycylii odbyło się Międzynarodowe Seminarium Karate /Kata WKF/ prowadzone przez Maestro Santo Torre 8 Dan


Obok Maestro Santo Torre pomagali mu tacy mistrzowie jak: Yumi Hasegawa z Japonii, która prowadziła kata Anan i Suparipej, Biagio Pedala, Eliseo Scarcella – Krav Maga oraz prof. Eleonora Ceruti, która prowadziła indywidualne treningi połączone z badaniami specjalistycznymi zawodników z Włoch oraz Szymona Cieślika i Mikołaja Dobrzańskiego.

Na podstawie przeprowadzonych badań i testów każdy z zawodników dostał indywidualny program treningowy. Maestro Santo Torre prowadził bardzo szczegółowo kata Gojusiho sho i Gojusiho daj. Każdy z trenerów i zawodników dostał bardzo dużą dawkę wiedzy technicznej jak prowadzić treningi i jak wykonać kata na zawodach.

Łącznie w zajęciach brało udział 250 trenerów i zawodników z Włoch, USA, Polski, Malty i Ukrainy. Z polski było 15 osób ze Szczecina, Ostrzeszowa, Bielska Białej oraz z Głubczyc trener Janusz Hołda, zawodnik Szymon Cieślik oraz członkowie zarządu, które to brały udział w zajęciach Jogi i parzenia herbaty.

Po wyczerpujących treningach spędziliśmy czas nad morzem w którym kąpaliśmy się w cieplej wodzie. Pobyt na Sycylii miał charakter wyłącznie treningowy i wszystkie założenia zostały osiągnięte za co serdecznie dziękuję Maestro Santo Torre i serdecznie pozdrawiam całą grupę z Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.