JoomlaDay Poland – Polski Dzień Joomla

Organizatorzy JoomlaDay Poland (#JDPL2016), mają zaszczyt zaprosić wszystkich użytkowników i miłośników CMS Joomla! na kolejne spotkanie. Odbędzie się ono 24-25 września w Gliwicach i będzie największym wydarzeniem społeczności Joomla! w Polsce!

1

Organizatorzy JoomlaDay Poland (#JDPL2016), mają zaszczyt zaprosić wszystkich użytkowników i miłośników CMS Joomla! na kolejne spotkanie. Odbędzie się ono 24-25 września w Gliwicach i będzie największym wydarzeniem społeczności Joomla! w Polsce!


CMS Joomla! to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS -Content Management System) na świecie!

Wszyscy projektanci strony www, administratorzy, programiści, graficy, specjaliści od SEO, blogerzy, prowadzący biznes w sieci powinni już teraz zarezerwować swój czas, aby uczestniczyć w tym evencie.

Nie jest istotne, czy ktoś zajmuje się tym profesjonalnie, traktuje jako swoją pasję lub hobby, czy też dopiero zaczyna swoją przygodę z Joomla!. Organizatorzy spotkania zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Takie spotkanie to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy, szybszego rozwoju i poznania ciekawych ludzi. To także szansa na nawiązanie ciekawych relacji biznesowych, które mogą zaowocować długoletnią współpracą i popchną rozwój firmy do przodu!

Będzie to również okazja do osobistego poznania wielu znanych w świecie Joomla! Osób, zarówno z Polski, jak i z całego świata.

Na stronie: www.joomla-day.pl, są publikowane szczegółowe informacje dotyczące prelegentów i tematów prelekcji, jakie odbędą się podczas tegorocznego święta Joomla!

Team organizacyjny pracuje już na pełnych obrotach, aby spotkanie zorganizowane było na jak najwyższym poziomie. Pracuje także nad tym, aby pozyskać sponsorów, dzięki którym uczestnicy spotkania będą mogli otrzymać ciekawe gadżety i zdobyć wiele bardzo atrakcyjnych i cennych nagród.

Zespół organizatorów gorąco zachęca do śledzenia bieżących informacji oraz do kontaktu poprzez kanały społecznościowe, takie jak:

Facebook – www.facebook.com/JDayPoland
Twitter – twitter.com/JDayPoland
Google+ – plus.google.com/u/0/b/100625186285097009411

Po prelekcjach i wykładach przewidziane jest tzw. After Party, podczas którego, w luźnej atmosferze będzie można bliżej się poznać, nawiązać nowe kontakty i porozmawiać o Joomla! i nie tylko  😉

Zespół Organizacyjny JoomlaDay Polska 2016

Joomla info

Poprzedni artykułTVN z programem “I nie opuszczę Cię aż do ślubu” w Głubczycach
Następny artykułJanusz Strzelecki-River “Rowerem dookoła świata”
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.