Zrozumieć Alzheimera – zapisy na warsztaty

Fundacja KTOTO - Zrozumieć Alzheimera jest realizatorem autorskiego projektu "I Polska Akademia opiekunów, rodzin, kadry i wolontariuszy osób chorych na Alzheimera, demencję pt. Alzheimer i Ja - razem zrozumiemy"

0

Fundacja KTOTO – Zrozumieć Alzheimera jest realizatorem autorskiego projektu “I Polska Akademia opiekunów, rodzin, kadry i wolontariuszy osób chorych na Alzheimera, demencję pt. Alzheimer i Ja – razem zrozumiemy”


Jest to cykl bezpłatnych szkoleń wraz z warsztatami dla członków rodzin, opiekunów, kadry i wolontariuszy bezpośrednio zaangażowanych w proces rehabilitacji niepełnosprawnych z powodu choroby Alzheimera, demencji.

Szkolenie wraz z warsztatem obejmuje tematykę związaną z chorobą Alzheimera, wyzwaniami stojącymi przed rodziną zarówno w sprawach opieki jak i rehabilitacji. Istotnym tematem jest “Opiekun i jego trudna rola” i odpowiedź na pytanie jak opiekun może zadbać o siebie, by nie dopuścić do “wypalenia psychicznego” w trudnej pracy związanej z opieką.

Projektem objętych jest 8 miast województwa opolskiego. Szkolenia rozpoczynamy we wrześniu 2016 roku i jedno z nich będziemy realizować w Głubczycach.

Burmistrz Głubczyc Pan Adam Krupa, obejmuje swym patronatem przedstawiony powyżej projekt.

Serdecznie zapraszamy opiekunów, rodziny, osoby zaangażowane w opiekę nad chorymi na Alzheimera do uczestnictwa. Będzie to okazja do poszerzenia swojej wiedzy, umiejętności w opiece nad chorym w szerszym aspekcie podejścia praktycznego oraz wyjątkowa możliwość uczestnictwa w ciekawych warsztatach.

Poniżej przedstawiamy program spotkania. Zachęcamy do zgłoszenia uczestnictwa pod adresem email: fundacja.ktoto@onet.eu i pod nr tel. 792 47 27 36

Alzheimer-www

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.