Puchatkowo z Głubczyc kibicuje naszej drużynie na Euro 2016!


UWAGA, UWAGA, UWAGA!!!
OLE, OLE, OLE NIE DAMY SIĘ, NIE DAMY SIĘ!!!

Czwartek 9 czerwca w Puchatkowie to DZIEŃ KIBICA, w którym przedszkolaki wspierają i dopingują naszą drużynę piłkarską przed mistrzostwami Europy we Francji – EURO 2016, które rozpoczynają się już w najbliższy piątek – A DLA POLAKÓW W NIEDZIELĘ – BO WTEDY GRAMY 🙂

Jest kolorowo, rodzice wyposażyli dzieci w akcesoria kibica w postaci chorągiewek, czapek, kapeluszy, gwizdków i wszystkiego co do kibicowania potrzebne. Serdecznie dziękujemy!

Pochód przeszedł  barwną i głośną paradą “małych kibiców” przez miasto na Rynek, gdzie zrobiono wspólne zdjęcie.

Na boisku przedszkolnym dzieci miały okazję strzelać gole do “prawdziwej” bramki! Przedszkole pragnie w ten sposób przyłączyć się do akcji wspierania Polaków na Euro.

Piłkarze, jesteśmy z Wami bo dla nas jesteście BOHATERAMI, którzy udowadniają, że nigdy nie można się poddawać, że trzeba walczyć do końca, tak jak walczyliście o kwalifikacje do Euro.

Z całego serca życzymy Wam wielu sukcesów. Nasze małe serca przepełnia duma z tego, że jesteśmy Polakami i mamy taką drużynę! DO BOJU POLSKO!!!

Przedszkole Nr 2 w Głubczycach / Redakcja TG

Poprzedni artykułZucholandia 2016 [FOTO]
Następny artykułWystęp zespołu “Perła” z Doliny (Ukraina)
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804