5 czerwca 2016 r. w Suchym Lesie odbyły się zawody Karate Puchar Ligi dziecięcej


Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce reprezentowali Maciek Kowalczyk, który zdobył srebrny medal w kata 12-13 lat, Julia Hac, która zdobyła złoty medal w kata 10-11 lat, Wiktoria Sawicka, która w kata 8-9 lat zdobyła srebrny medal oraz w kumite brązowy medal, Mateusz Stankiewicz, który w kata 10-11 lat zdobył srebrny medal oraz Michalina Jung, która w kata 12-13 lat zdobyła brązowy medal.

Następnie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski, w których Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce reprezentowali: Maciej Kowalczyk, który w kata 12-13 lat zdobył złoty medal, Anna Paruszewska, która w kata 8-9 lat zdobyła złoty medal, Julia Hac, która w kata 10-11 lat zdobyła złoty medal, Mateusz Stankiewicz, który w kata 10-11 lat zdobył srebrny medal, Michalina Jung, która w kata 12-13 lat zdobyła brązowy medal, Jakub Patryjach, który w kata 12-13 lat zdobył brązowy medal oraz Wiktoria Sawicka, która w kata 8-9 lat zdobyła brązowy medal. Bez medal ale po dobrej walce wrócili: Oliwia Rojek, Aleksander Rojek i Emilia Klein.

Tego samego dnia odbył się Puchar Polski Shotokanu, w którym Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce reprezentowali: Klaudia Bociek, która w kata 16-17 lat zdobyła złoty medal oraz w kata 18-20 lat zdobyła złoty medal oraz Szymon Cieślik, który w kata 14-15 lat zdobył złoty medal oraz w kata 16-17 lat zdobył złoty medal. W tym maratonie startowym po ciężkich i wyczerpujących startach podopieczni spisali się bardzo dobrze.

Janusz Hołda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.