28 maja 2016 r. w Pleszewie odbyło się Grand Prix Wielkopolski Karate WKF (Światowej Federacji Karate) Central Poland Open


W zawodach startowało 345 zawodników z 41 klubów z Polski Czech, Litwy i Ukrainy. Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce reprezentowali: Szymon Cieślik w kata 16-17 lat zdobył złoty medal oraz w kata 14-15 lat zdobył złoty medal, Maciej Kowalczyk w kata 14-15 lat zdobył srebrny medal, Jakub Patryjach w kata 12-13 lat zdobył srebrny medal oraz 5 miejsce w kata 14-15 lat, Klaudia Bociek w kata 16-17 lat zdobyła brązowy medal, Julia Hac w kata 10-11 lat zdobyła brązowy medal. Bez medalu ale z dobrym startem wrócili Michalina Jung, Klaudiusz Leliński, Mateusz Stankiewicz, który przegrał walkę o brązowy medal, Oliwia Rojek i Aleksander Rojek.

W ogólnej klasyfikacji nasz klub zajął 9 miejsce. Dziękuję za bardzo dobre wyniki naszych zawodników.

Janusz Hołda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.