W dniach 13-15.05.2016 r. w Suwałkach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w Badmintonie


Do rywalizacji w Mistrzostwach przystąpiło ponad 100 najlepszych zawodników i zawodniczek z całego kraju w tym zawodnicy z naszego klubu Maciej Matusz i Bartosz Gałązka.

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze nie dając żadnych szans rywalom zdobywając trzy medale dwa złote i jeden srebrny. Maciej Matusz zwyciężył w grze pojedynczej pokonując w finale swojego kolegę klubowego Bartka Gałązkę natomiast razem w parze zwyciężyli w grze podwójnej.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.

Przemysław Krawiec

Poprzedni artykułDni Głubczyc 2016
Następny artykułNaira Ayvazyan [FOTO]
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804