Kadra Polski do lat 15 i 13 a w tym zawodnicy Technika Głubczyce uczestniczyli na Międzynarodowym Turnieju Flora Cup. Odnieśli spektakularny sukces!

Zawody odbyły się w Niemczech w miejscowości Elmshorn w dniach 29.04-1.05.2016 r. Nasz klub reprezentowali U-15 Bartosz Gałązka i Maciej Matusz oraz U-13 Szymon Ślepecki. Wśród uczestników byli zawodnicy z Niemiec, Danii, Norwegii i Polski. Łącznie wystartowało około 600 uczestników z około stu klubów.

W kategorii U-15 nie miał sobie równych Maciej Matusz, który zwyciężył w trzech grach: pojedynczej, podwójnej z Bartkiem Gałązką oraz mieszanej. Bartek dołożył jeszcze srebrny medal w mikście.

Dobry występ jak jego starsi koledzy zaliczył nasz najmłodszy zawodnik na tej imprezie Szymon Ślepecki, który zdobył wszystkie kolory medali, złoty w grze podwójnej, srebrny w pojedynczej i brązowy w grze mieszanej. Nasi podopieczni wywalczyli w klasyfikacji klubowej pierwsze miejsce zdobywając puchar dla klubu.