Wielki sukces odniósł Przemysław Wacha kwalifikując się na Igrzyska Olimpijskie w Rio 2016


Po długich i wyczerpujących kwalifikacjach uczestnicząc w turniejach na całym świecie nasz zawodnik awansował na Igrzyska Olimpijskie tym razem w grze deblowej grając w parze z zawodnikiem z klubu SKB Suwałki Adamem Cwaliną, dołączając tym samym do grona 16 najlepszych par deblowych na świecie mających prawo wystartować na Olimpiadzie w Rio.

Należy dodać, że od 1992 r. kiedy to na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie Badminton wszedł do rodziny sportów olimpijskich zawodnicy naszego klubu regularnie występowali na wszystkich Olimpiadach a dla Przemka Wachy będą to już czwarte Igrzyska Olimpijskie z rzędu po Atenach, Pekinie i Londynie.

Serdecznie gratulujemy naszemu zawodnikowi.

LKS Technik Głubczyce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.