Kabaret Czwarta Fala – Głubczyckie Dni Kultury (GDK)

8 maja w ramach pierwszego spotkania na Plenerowej Scenie Głubczyckich Dni Kultury (GDK), mieliśmy przyjemność gościć kabaret Czwarta Fala

0
PS GDK - Kabaret Czwarta Fala / © fot. M. Kitka

8 maja w ramach pierwszego spotkania na Plenerowej Scenie Głubczyckich Dni Kultury (GDK), mieliśmy przyjemność gościć kabaret Czwarta Fala


Kabaret Czwarta Fala- Jesień 2009. Kielce. 3 kumpli postanawia założyć kabaret Czwarta Fala. Od tej pory nic nie jest takie jak dawniej. Setki występów, tysiące przejechanych kilometrów, dziesiątki tysięcy zadowolonych widzów. Czwarta Fala to nowa jakość na polskiej scenie kabaretowej. To młodość, energia i optymizm jakich dawno nie widziano. To wyraziste postaci, niesamowite pomysły, doskonały warsztat. To ci, wobec których nikt nie pozostaje obojętny… to Kabaret Czwarta Fala.

Mateusz Lewkowicz (Lewy)

Ma bardzo plastyczną i komiczną twarz przez co jest często porównywany do takich aktorów jak Ryan Gosling, Olaf Lubaszenko czy Edyta Herbuś. Na uczelni, w domu i łazience jest tylko rzadkim bywalcem.

Lubi życie nocne, szybkie samochody, piękne kobiety i łamanie prawa dlatego codziennie ogląda Kryminalne zagadki Las Vegas.


Damian Lebieda (Lebied)

Typowy Polak. Uwielbia niemieckie samochody, pierogi ruskie i barszcz ukraiński.

Lebied bardzo dobrze pisze teksty i bardzo niedobrze śpiewa. Kiedy w przedszkolu zaśpiewał “wlazł kotek na płotek” w budynku popękały szyby i ewakuowano przedszkole.

Ostatnio trochę przytył ale on twierdzi że najpierw trzeba zrobić masę a dopiero później rzeźbę…

Uwielbia dowcipy o mniejszościach narodowych.


Bartłomiej Cedro (Bartolomeo)

Lubi dobre perfumy i ubrania przez co jest uważany w swojej miejscowości za celebrytę. Niezawodny akustyk i kierowca.

Lubi alkohol dlatego świetnie dogaduje się z Damianem, Łukaszem i Mateuszem. Nie lubi lawirowania i mataczenia dlatego świetnie dogaduje się z Damianem i Łukaszem.

Źródło: Informacja o zespole zaczerpnięta z oficjalnej strony kabaretu www.k4f.pl

Poprzedni artykułAkord i Belle Voci w Sali pod Aniołem
Następny artykułHoryzont – Głubczyckie Dni Kultury (GDK)
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804