W dniach 9-10 kwiecień 2016 r. w Łodzi odbyły się Międzynarodowe Zawody Karate WKF (Światowej Federacji Karate) 12 HARASUTO CUP

W zawodach startowało 800 zawodników z 90 klubów z 13 państw. Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce reprezentowali: Szymon Cięślik, Michalina Jung, Maciej Kowalczyk, Julia Hac oraz Jakub Patryjach.

Zawody przeprowadzone były na wysokim poziomie organizacyjnym, sędziowskim oraz zawodniczym. Szymon Cieślik po wielu pojedynkach w kategorii kata 14-15 lat zdobył złoty medal pokonując bardzo dobrych zawodników z Polski, Rosji i Ukrainy. Julia Hac zdobyła brązowy medal w kata 9 lat. Jakub Patryjach wygrał kilka pojedynków ale nie udało się jemu wejść do strefy finałowej. Michalina Jung wygrała jeden pojedynek w kata.

Dziękuję zawodnikom za wspaniałą postawę i wyniki sportowe, Oss!!!

Kata Individual male Cadets 1 gold Cieślik Szymon Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce POLAND