Dnia 7.04.2016 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Głubczycach odbył się II Gminny Przegląd Przedszkolaków „Spotkanie z poezją Wielkich Polaków” pod hasłem „Ulubione wiersze Przedszkolaków”


Już od kilku lat organizujemy spotkania z utworami „Wielkich Polaków”, na początku były to coroczne spotkania, które odbywały się w naszym przedszkolu z udziałem zaproszonych przedszkoli Nr 2 i Nr 3 z Głubczyc, później zrodził się pomysł na zorganizowanie Gminnego Konkursu Recytatorskiego w MOK w Głubczycach w którym brały udział przedszkola z miasta i gminy Głubczyce.

W tym roku po raz drugi zorganizowaliśmy „Spotkanie z poezją Wielkich Polaków” czyli II Gminny Przegląd Przedszkolaków. W przeglądzie udział wzięło 22 dzieci z 9 przedszkoli z miasta i gminy Głubczyce. Były to następujące przedszkola: Przedszkole Nr 1, Nr 2, Nr 3 Głubczyce, Punkt Przedszkolny „Piccolino”, Przedszkole Gołuszowice, Grobniki, Klisino, Lisięcice oraz Przedszkole z Zopowy.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z wydarzenia.

Redakcja TG

Poprzedni artykułX Opolski Turniej Tenisa Stołowego
Następny artykuł76. rocznica masowej II wywózki Polaków na Sybir
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.