Włamanie do sklepu

Policjanci z Kietrza zatrzymali na gorącym uczynku 31-latka. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież z włamaniem do sklepu

0

Policjanci z Kietrza zatrzymali na gorącym uczynku 31-latka. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież z włamaniem do sklepu


Łupem włamywacza padły papierosy i pieniądze. 31-latek usłyszał już zarzut. Pokrzywdzony straty wycenił na blisko 3 000 złotych. Prokurator objął mężczyznę policyjnym dozorem.

Tuż po godzinie 6.00 policjanci z Kietrza otrzymali zgłoszenie o wybitej szybie sklepowej. Na miejsce natychmiast skierował policjantów.

Mundurowi dojeżdżając do sklepu stwierdzili, że w środku nadal ktoś przebywa. Policjanci obstawili wyjścia i potencjalne drogi ucieczki. Po chwili zobaczyli mężczyznę, który próbował wyjść przez wcześniej wybite okno. Wtedy został zatrzymany przez policjantów. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka paczek papierosów i pieniądze.

Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli ślady i dowody. 31-latek został przebadany na zawartość alkoholu. Jak się okazało miał ponad 2 promile.

Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Pokrzywdzony straty wycenił na blisko 3 000 złotych. Prokurator objął zatrzymanego policyjnym dozorem. 31-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwo, teraz może grozić mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.glubczyce.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.