Zostań dawcą szpiku

Zaproszenie do akcji "Zostań dawcą szpiku"

0

Zaproszenie do akcji “Zostań dawcą szpiku”


W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Tę diagnozę słyszą rodzice małych dzieci, młodzież, dorośli. Bez względu na wiek – każdy może zachorować.

Na szczęście każdy może też pomóc. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy.

Gdzie: Liceum Ogólnokształcące (gabinet pielęgniarki) ul. Kochanowskiego 22
Kiedy: 5 kwietnia (wtorek)
Godziny: 8-14

Dowiedz się więcej o nowotworach krwi i zarejestruj się jako potencjalny Dawca komórek macierzystych. Razem możemy pokonać raka krwi! www.dkms.pl

W dniu 5 kwietnia br. możesz skorzystać z rejestracji Dawców Szpiku w powiecie głubczyckim. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego ZSO w Głubczycach oraz wolontariuszy Fundacji DKMS Polska – Karoliny Gigoń, Magdaleny Setla i Justyny Lewandowskiej rejestracja zostanie przeprowadzona w godz. 8:00 – 14:00 w gabinecie pielęgniarki w ZSO.

NIE ZWLEKAJ – URATUJ KOMUŚ ŻYCIE!!!
DLA CIEBIE TO TYLKO 5 MINUT – DLA KOGOŚ CAŁE ŻYCIE

Źródło: www.powiatglubczycki.pl
Poprzedni artykułMistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych w badmintonie
Następny artykułBadania mammograficzne
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804