Nowa szata graficzna serwisu

Serwis twojeglubczyce.pl zmienia się na lepsze

0

Serwis twojeglubczyce.pl zmienia się na lepsze


Z całą pewnością nie uszło Państwa uwadze, iż w ciągu ostatnich tygodni serwis www.twojeglubczyce.pl zmienił się. Podyktowane było to potrzebą dalszego rozwoju serwisu, nowymi celami, wprowadzeniu lepszych mechanizmów, zmiany operatora, serwerów i całego zaplecza technicznego.

Nie obyło się bez pewnych komplikacji, czego wyrazem było czasowe wyłączenie z sieci a przez to całkowity brak obecności serwisu w internecie, włączając w to działanie skrzynki mailowej (niektórzy z Państwa mogli dostać informację o tzw. “odbiciu” maila). Sytuacja została jednak opanowana. Nie było innej możliwości.

Jednym zdaniem – działo się bardzo dużo – i będzie się dziać więcej. Ten rok będzie szczególny dla nas, mamy nadzieję, że przypadniemy Państwu do gustu i staniemy się powszechnie rozpoznawalnym, obiektywnym, kompetentnym i po prostu lubianym serwisem informacyjnym w naszym regionie.

Dołożymy starań, by informacje były podawane do publicznej wiadomości możliwie szybko. Zachęcamy jednocześnie do współpracy z nami, przesyłania informacji o mających odbyć się wydarzeniach. Bardzo chętnie odwiedzimy Państwa z aparatem fotograficznym, przeprowadzimy rozmowę i przekażemy informację o wydarzeniu za pośrednictwem witryny www.twojeglubczyce.pl.

Aktualnie uzupełniamy treści z ostatnich wydarzeń (m.in. z koncertu “Otwarte Serca”, Dnia Myśli Braterskiej ZHP). Planujemy zamieścić je jeszcze dziś, dlatego prosimy śledzić naszą stronę jak i profil na facebook’u (www.facebook.com/twojeglubczyce).

W ciągu najbliższych dni, planujemy także wprowadzić nowe elementy na stronie, uzupełnić brakujące (infomiasto, archiwum Głosu Głubczyc). Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Tymczasem pozdrawiamy i życzymy wszystkim czytelnikom miłego dnia!

Redakcja TG

Poprzedni artykułWiadomości TV Pogranicze 2016.03.22
Następny artykułOtwarte Serca 2016
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804