W Żyrakowie koło Dębicy odbyła się druga edycja Mistrzostw Polski Województw Drużyn Mieszanych w badmintonie

Każde województwo typuje swoich najlepszych zawodników do gry w pięciu grach: singiel i debel: męski, żeński, oraz mikst.

Rywalizacja trwała dwa dni o tytuł Mistrza Polski w kategorii junior młodszy i młodzik młodszy. W juniorach młodszych nasz zespół wywalczył piąte miejsce przegrywając po zaciętej walce z gospodarzami zawodów, którzy ostatecznie zajęli trzecie miejsce. Lepiej poszło naszym młodszym graczom, którzy zdobyli tytuł Mistrza Polski pokonując w finale zespół z Mazowsza.

W skład drużyny mistrzowskiej wchodzili: Szymon Ślepecki, Jakub Mazur, Oliwia Siekierzyńska -Technik Głubczyce oraz Mikołaj Szymanowski, Julia Prokopczuk, Dominika Gajda – Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle.