Sztab: RATUSZ – Sala pod Aniołem / 01.02 – 12.02.2016 r.


MNÓSTWO ATRAKCJI DLA TWOJEGO DZIECKA!
(Patrz w programie, u dołu strony. Plik pdf)

Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Głubczycach organizuje od 01.02 do 12.02.2016 r. HARCERSKĄ AKCJĘ ZIMOWĄ 2016.

Sztab Akcji Zimowej mieścić się będzie w Ratuszu Miejskim w Sali pod Aniołem. Wszystkim uczestnikom zapewniamy drugie śniadanie, opiekę instruktorską.

W programie przewidziano zawody sportowe, basen gry, konkursy, spotkania, projekcje filmów i bajek, rajdy terenowe oraz wycieczki krajoznawcze, a także zajęcia teatralne, podróżnicze i muzyczne Organizujemy również wyjazdy na lodowisko do Pszowa połączone z wycieczką krajoznawczą.

Oprócz wyżej wymienionego programu posiadamy również ciekawą propozycję gier i zabaw związanych ze sportami zimowymi, które realizowane będą podczas trwania ferii zimowych w zależności od panujących warunków atmosferycznych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WSPÓLNEJ I BEZPIECZNEJ ZABAWY PODCZAS NADCHODZĄCYCH FERII ZIMOWYCH

Komenda Hufca ZHP w Głubczycach

PROGRAM AKCJI ZIMOWEJ 2016 (najedź i kliknij)

Poprzedni artykułTurniej dzieci i żaków
Następny artykuł“HAZ” Rozpoczęcie Akcji Zimowej 2016 ZHP
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804