MOK GŁUBCZYCE / 28 styczeń / czwartek / godz. 18:00


Dyrektorzy Powiatowego Muzeum Ziemi Głubczyckiej i Miejskiego Ośrodek Kultury w Głubczycach, zapraszają wszystkich chętnych, młodszych i starszych na “I. BIESIĄDĘ ŚPIEWACZĄ Mikrofon dla wszystkich”

Kiedy:
28 stycznia / czwartek

Godzina:
18:00

Sala widowiskowa MOK Głubczyce / Wstęp wolny

Będziemy śpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. Warunkiem czynnego udziału w koncercie jest zgłoszenie 30 min przed koncertem chęci uczestnictwa, podanie imienia i nazwiska oraz tytułu wybranej kolędy z niżej podanych:

Ach ubogi żłobie, Ach witajże, Anioł pasterzom mówił, A wczora z wieczora, Bóg się rodzi, Do szopy, Dzisiaj w Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Gdy śliczna Panna, Hej w dzień narodzenia, Jezusa narodzonego, Jezus malusieńki, Lulajże Jezuniu, Mędrcy świata, Mizerna cicha, Narodził się Jezus Chrystus, Nie było miejsca, O gwiazdo betlejemska, Pasterze mili, Pójdźmy wszyscy, Przybieżeli do Betlejem, Przylecieli aniołkowie, Przystąpmy do szopy, Śliczna Panienka, Tryumfy Króla Niebieskiego, Wśród nocnej ciszy, W żłobie leży, Z narodzenia Pana.

Wszystkim wykonawcom będzie akompaniował J. Kaniowski

Zapraszamy! Patronat medialny TV Głubczyce

Źródło: Materiał Informacji Turystycznej MOK Głubczyce / facebook
Poprzedni artykułDzień babci i dziadka – MOK Głubczyce
Następny artykułKPPSP Głubczyce – informacja o zdarzeniach
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804