Zatrzymywał auta – jedno zdewastował

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu głubczyckiego. Mężczyzna zatrzymywał przejeżdżające samochody i w jednym z nich wybił przednią szybę

0

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu głubczyckiego. Mężczyzna zatrzymywał przejeżdżające samochody i w jednym z nich wybił przednią szybę


Jak się okazało miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariuszy o wszystkim zawiadomili przypadkowi świadkowie. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat więzienia.

We wtorek 15 grudnia około godziny 20.00 do dyżurnego policji zadzwonił świadek, który poinformował,  że na drodze niedaleko Głubczyc, mężczyzna zatrzymywał przejeżdżające samochody, a później w jednym z nich wybił szybę.

Dyżurny na miejsce natychmiast wysłał patrol policji. Mężczyzna na widok oznakowanego radiowozu uciekł w kierunku pobliskich pól. Funkcjonariusze ruszyli za nim. Po krótkim pościgu  mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że 38 latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili że mężczyzna wybił w jednym z przejeżdżających samochodów przednią szybę.

Mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. Za ten czyn może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Źródło: www.glubczyce.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.