W Głubczycach 19-20 grudnia na hali ZOKiS odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w badmintonie


Nasz klub przystąpił do turnieju wystawiając trzy drużyny: juniorów młodszych, młodzików młodszych oraz młodziczek młodszych. Zmagania na hali trwały dwa dni i przyniosły sporo emocji, które udzielały się zawodnikom, trenerom oraz zgromadzonym kibicom. Znakomicie wystąpili juniorzy młodsi, którzy dotarli do finału i po dramatycznym boju zwycieżyli potencjalnego faworyta do złotego medalu klub Hubertus Zalesie Górne 3:2.

Młodzicy młodsi nie chcieli być gorsi od swoich starszych kolegów i także dotarli do finału w którym pewnie zwyciężyli swoich sąsiadów z Kedzierzyna-Koźla 3:0 zapewniając sobie Drużynowego Mistrza Polski.

Podsumowując imprezę podobnie jak w Białymstoku Technik okazał się najlepszym klubem zdobywając dwa złote medale. W składzie Technika w kategorii juniora młodszego tytuł zdobyli: Jakub Gireń, Kordian Kobylnik, Maciej Siemiginowski, Michał Bienia, Bartosz Gałązka, Maciej Matusz. Młodzicy Młodsi – Szymon Ślepecki, Jakub Mazur, Mateusz Golas.

Przemysław Krawiec

Źródło: Materiał nadesłany na kontakt@twojeglubczyce.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.