Choinka w Głubczycach – Czy dotrwa do świąt?!

Choinka świąteczna już jest! Czy aby dotrwa w całości do świąt?

0

Choinka świąteczna już jest! Czy aby dotrwa w całości do świąt?


Większość mieszkańców Głubczyc z pewnością zauważyła nowy, świąteczny wystrój miasta. Iluminacje, oświetlenie, ozdoby w oknach i witrynach są w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia czymś naturalnym i miłym dla oka. Szczególnie gdy dość szybko robi się ciemno, pięknie prezentują się oświetlone drzewa, choinki, sprawiając wcale niemałą radość najmłodszym.

Jak się okazuje nie wszystkim jednak przypadły do gustu kolorowe żarówki ozdabiające choinkę w centrum Głubczyc. W przeciągu paru dni od postawienia, część z nich została wykręcona i porozbijana – stwarzając zagrożenie skaleczeniem dla biegających wokoło dzieci, czy porażeniem prądem przy bezpośrednim dotknięciu gołych oprawek żarówek.

Niestety podobny scenariusz dewastacji choinki miejskiej był zauważony także w minionym roku.

Apelujemy do mieszkańców, przyjezdnych o zdrowy rozsądek jak i poszanowanie mienia a młodzież szukającą wrażeń o trochę więcej ogłady i wyobraźni w tym co czasami “przyjdzie do głowy”.

Redakcja TG

Poprzedni artykuł“W obiektywie” – Jarmark w Lenarcicach
Następny artykułTurniej o tytuł Drużynowego Mistrza Polski
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804