“W obiektywie” – GALMET – Uroczyste otwarcie salonu

Galmet - Uroczyste otwarcie salonu firmowego w Głubczycach

0
Galmet - Uroczyste otwarcie salonu / © fot. Mateusz Kitka

Eksperci Galmet chwalą się: „Uruchomiliśmy najmądrzejszy w Polsce salon urządzeń grzewczych”. Czy to prawda? Sprawdziliśmy w zeszły piątek, 4 grudnia, podczas oficjalnego otwarcia ekskluzywnego showroomu producenta systemów hybrydowych i parahybrydowych w Głubczycach


Najmądrzejszy, czyli jaki? – „Taki, który w przystępny sposób prezentuje całą mądrość producenta” – tłumaczy Robert Galara, wiceprezes firmy Galmet. – „To salon, w którym klient znajdzie produkty, spełniające jego potrzeby. Szczególną rolę przypisaliśmy również jakości obsługi. Każdy, kto poszukuje odpowiedniego sprzętu grzewczego i ma w związku z tym wątpliwości, znajdzie w naszym salonie odpowiedź na każde swoje pytanie”.

Część ekspozycji showroomu współtworzą trzy komplety zestawów grzewczych: mini, midi i maxi – dedykowane użytkownikom o różnych potrzebach. Jeden producent, jeden serwis, jedna gwarancja i jeden najmądrzejszy w Polsce salon z urządzeniami, które przez wiele lat nie tylko będą zapewniać ciepło, ale i przynosić oszczędności.

„Ten salon to centrum doradztwa techniki grzewczej. Chcemy wspierać, pomagać i doradzać, a nie tylko sprzedawać. Dlatego ciągle podejmujemy wyzwania, by być jeszcze bliżej naszych klientów. Nieustannie się zmieniamy. Tworzymy rzeczy mądre w taki sposób, aby klienci po wybraniu produktów Galmet mogli być z siebie naprawdę dumni” – powiedział przy okazji otwarcia Robert Galara.

W czasie otwarcia najmądrzejszego salonu w branży można było spotkać m.in. przedstawicieli władz samorządowych, WFOŚiGW w Opolu, projektantów, instalatorów i redystrybutorów produktów GT. Otwarcia poprzez przecięcie wstęgi dokonał prezes zarządu firmy, Stanisław Galara, a przemówienie wygłosił wiceprezes, Robert Galara.

Otwarcie salonu poprzedziła kampania w prasie, radiu, internecie oraz na billboardach.

Przedstawiamy fotorelację z uroczystego otwarcia salonu producenckiego firmy Galmet w Głubczycach, przy ul. Raciborskiej 1 (obok sklepu Pepco).

Redakcja TG

Poprzedni artykułDoskonalenie technik i umiejętności interwencji
Następny artykułSukces głubczyckich badmintonistów
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804