Przygotuj paczkę ze Szlachetną Paczką!

Baza rodzin "Paczki" otwarta. Zachęcamy do zgłaszania się, wyboru rodziny i przygotowania paczek

0

Baza rodzin “Paczki” otwarta. Zachęcamy do zgłaszania się, wyboru rodziny i przygotowania paczek


W projekt XV edycji Szlachetnej Paczki Rejon Powiat Głubczycki zaangażowało się 14 wolontariuszy. Do projektu Szlachetna Paczka zgłoszonych zostało 33 rodzin ze wszystkich 4 gmin powiatu głubczyckiego. Przez ostatnie dwa tygodnie wolontariusze odwiedzili wszystkie rodziny i do ostatniego etapu zakwalifikowane zostały 22 rodziny które oczekują na wybór przez Darczyńcę.

Zachęcamy do wyboru rodziny z powiatu głubczyckiego i przygotowanie Paczki

Wszystkich ludzi o wielkim sercu którym nie jest obojętny los drugiego potrzebującego człowieka zachęcamy do wyboru rodziny z powiatu głubczyckiego i przygotowanie Paczki (www.szlachetnapaczka.pl – wybór rodzin). Finał projektu odbędzie się 12/13.12.2015 r. i mamy nadzieję, że każda z rodzin będzie cieszyła się z prezentów które otrzymają od swoich Darczyńców.

Na zdjęciu stoją od lewej: Grzesiek, Małgosia, Basia, Wiesia, Bogusia, Mariusz, Asia, Bogumiła, Artur. Siedzą od lewej: Lucyna, Aneta, Ania. Na zdjęciu nieobecne: Magda, Dominika, Monika.

Mariusz Mróz – lider Szlachetnej Paczki / rejon powiatu głubczyckiego

Źródło: Materiały informacyjne Szlachetnej Paczki / rejon powiatu głubczyckiego

Poprzedni artykułJechali za szybko – stracili prawo jazdy
Następny artykułMikołaj w “Sali pod Aniołem”
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804