Top Farms – Grand Prix AgroLigi 2014

W ubiegłym roku Top Farms Głubczyce Sp. z o.o. wzięła udział w konkursie AgroLiga 2014 zajmując I miejsce i tytuł Mistrza AgroLigi na szczeblu wojewódzkim, tym samym zdobywając tytuł „Laureat Krajowy AgroLiga 2014 w Kategorii Firmy”. AgroLiga to najbardziej prestiżowy konkurs dla rolników i firm z branży rolnej.

0

W ubiegłym roku Top Farms Głubczyce Sp. z o.o. wzięła udział w konkursie AgroLiga 2014 zajmując I miejsce i tytuł Mistrza AgroLigi na szczeblu wojewódzkim


Tym samym Top Farms zdobył tytuł „Laureata Krajowego AgroLigi 2014 w Kategorii Firmy”. AgroLiga to najbardziej prestiżowy konkurs dla rolników i firm z branży rolnej.

18 czerwca 2015 roku w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczysta Gala AgroLigi 2014, podczas której Krzysztof Gawęcki – Prezes Zarządu Spółki, odebrał nagrodę z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Zdobycie tego prestiżowego wyróżnienia to zasługa wszystkich pracowników – całego zespołu Top Farms Głubczyce! Przyjmijcie zatem koleżanki i koledzy Gratulacje oraz wyrazy szacunku i uznania o przekazanie których  prosił podczas wręczania nagrody Pan Prezydent.

“Top Farms elitą rolnictwa polskiego, europejskiego i światowego”

„Panie Prezydencie gości Pan u siebie elitę nie tylko rolnictwa polskiego czy europejskiego, ale nie boje się tego stwierdzenia, światowego” – tak zwrócił się do Prezydenta Bronisława Komorowskiego, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki, podczas uroczystego podsumowania konkursu „AgroLiga 2014”. Niech te słowa będą puentą  tego wydarzenia.

Źródło: Materiał red. GG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.