Szlachetna Paczka w Głubczycach

W tym roku po raz 15. rusza akcja walki z biedą pod sztandarami Szlachetnej Paczki

1

W tym roku po raz 15. rusza akcja walki z biedą pod sztandarami Szlachetnej Paczki


Do pracy włączyli się wolontariusze z powiatu głubczyckiego aby pomagać rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Głubczycka drużyna to piętnastu wolontariuszy, którzy wyruszyli już by poznać historie rodzin ich bariery oraz potrzeby. 21 listopada zostanie uruchomiona ogólnopolska baza rodzin, którym będzie można okazać swą pomoc. Wszyscy, którzy chcieliby włączyć się do pomagania drugiemu człowiekowi w potrzebie będą mogli na stronie www.szlachetnapaczka.pl zapoznać się z historią rodzin i podjąć decyzję, której chcą przygotować szlachetną paczkę.

Trzymamy kciuki  aby udało się znaleźć darczyńców dla wszystkich potrzebujących rodzin w naszym powiecie.

Wszystkich zainteresowanych informacjami dotyczącymi Szlachetnej Paczki w Powiecie Głubczyckim, którzy chcieliby pomóc w różnej formie zachęcamy do kontaktu z Liderem SzP Mariuszem Mrozem. Liczy się każda para rąk.

Telefon do Lidera Szlachetnej Paczki w Głubczycach (Mariusz Mróz): +48 609 304 117

Zespół Szlachetnej Paczki – Głubczyce

Poprzedni artykułKONCERT – Cisza jak ta
Następny artykułTop Farms – Grand Prix AgroLigi 2014
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804