Już dziś, w Miejskim Ośrodku Kultury w Głubczycach – będziemy mieli zaszczyt gościć wspaniałych jazzmanów: Charliego GREEN i Krzysztofa Pumę PIASECKIEGO z zespołem 4SET


Amerykański trębacz, kompozytor i aranżer. Współpracownik Dextera Gordona, Bena Webstera, Arta Taylora i Lou Genetta, wystąpi z towarzyszeniem formacji, która łączy ze sobą różne bieguny muzycznych doznań – jazzowe frazy i swingująca pulsacja przewija się z rockową energią, funkowym groovem i bluesową siłą przekazu.

Serdecznie zapraszamy! Godzina 18.00. Ceny biletów: 15 zł.

Charli Green – urodził się i dorastał w Memphis USA. Współpracował z największymi muzykami jazzowymi, a obecnie pracuje z własną orkiestrą The Charli Green Big Band, dla której komponuje, aranżuje i dyryguje.

Zespół 4SET – to wyjątkowy kwartet podparty wiedzą i doświadczeniem lidera z dodatkiem siły i werwy młodszej części bandu. Wyjątkowe kompozycje z jednej strony uspokajają i wprawiają w wyjątkowy nastrój z drugiej wyrywają z siedzeń z elektryczną siłą.

Krzysztof Puma Piasecki – kompozytor, aranżer, pedagog – jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny od lat 70. Laureat Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Stypendysta Berklee College of Music w Bostonie. W 1997 r. zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma “Gitara i Bas”. Jego koncerty cieszą się uznaniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Występował między innymi z Mickiem Sternem, Dave Wecklem, Scottem Hendersonem, Dennisem Chambersem, Allanem Whitem, Cindy Blackman, Jose Feliciano, Hanną Banaszak, Krystyną Prońka, Grażyną Łobaszewską, Jarosławem Śmietaną, Zbigniewem Namysłowskim, Leszkiem Możdżerem i innymi.

Anna Bieniasz, MOK
http://www.mokglubczyce.com.pl

Poprzedni artykuł25 Głubczyckie Dni Kultury
Następny artykułKONCERT – Niepokalana (Lisięcice)
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804