W dniach 11-13 września 2015 r. w Głubczycach odbyło się III Seminarium z Shihanem Santo Torre. Mistrz przyjechał na treningi wraz ze swoim uczniem Giuseppe Panagia – jednym z najlepszych zawodników karate we Włoszech


Seminarium prowadzone było we współpracy z wiceprezesem Polskiego Związku Karate Shihanem Wacławem Antoniakiem, trenerem Kadry Polski Markiem Chwilarskim oraz trenerem z Bielska -Białej Shihanem Pawłem Połtorzeckim.

Zawodnicy Kadry Polski mieli okazję przeszkolić się na bardzo dobrze zorganizowanych treningach Kadry Polski, które odbyły się 10-11 września 2015 r. Natomiast zawodnicy i trenerzy karate, którzy przyjechali z różnych części Polski w trakcie ćwiczeń seminaryjnych mogli wiele nauczyć się i nabrać doświadczenia z dziedziny technik KATA. Swoim uczestnictwem w seminarium zaszczycił nas klub karate z Ostravy, z trenerem Senseiem Milošem Škoda. Seminarium otworzył Burmistrz Głubczyc Adam Krupa wraz z gośćmi – panią komendant Komendy Powiatowej Policji Joanną Paruszewską i panią dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Jolantą Wojtuś.

Źródło: Na podstawie artykułu z Głosu Głubczyc, październik 2015

© fot. Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.